شیروژان
صفحه نخست       پست الکترونیک          تماس با ما              ATOM            طراح قالب
گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من

صحبت کردن به زبان های گوناگون همچون زبان انگلیسی آسان است و لازم است تمرین کنید


یادگیری زبان انگلیسی سفر را آسان تر می کند. همانطور که ممکن است شنیده باشید، از آنجا که انگلیسی در کشور های گوناگون استفاده می گردد و به عنوان زبان دوم در بیش از صد و هجده کشور جهان به عنوان زبان اول صحبت می شود، یادگیری این زبان موجب می شود که در سفر به شهر های گوناگون آسانتر با دیگران صحبت کنید و سفر خوبی داشته باشید.

در واقع، اطلاعیه ها در فرودگاه ها، جدول زمانی قطار ها، اطلاعات اضطراری و علائم خیابانی اغلب به زبان انگلیسی، از جمله در کشورهایی که در زبان مادری از الفبای متفاوتی استفاده می کند، موجود است. ناگفته نماند که هنگام مسافرت به کشوری که به آن زبان صحبت نمی کنید ، واقعا ضرورت پیدا می کند شخصی را پیدا کنید که حداقل کمی با زبان انگلیسی آشنا باشد. پس چه بهتر است که خودتان با مطالعه و یادگیری در کلاس های آموزشی، این زبان را به خوبی بیاموزید.

کلاس های آموزشی در شهر های مختلف از جمله تهران برگزار می گردد و ما به شما کلاس های زبان انگلیسی آموزش زبان دایلو را معرفی می کنیم که با ورود به https://dialolanguage.com/english-speaking-class/ می توانید کلاس مورد نظر خود را انتخاب نمایید. یادگیری زبان انگلیسی می تواند شما را "باهوش تر" کند و تاثیرات ذهنی خوبی داشته باشد.

یادگیری یک زبان خارجی توانایی های شناختی و تحلیلی شما را تقویت می کند. یادگیری یک زبان جدید می تواند دشوار باشد و شامل تمرین های ذهنی زیادی باشد. تحقیقات انجام شده در یک مطالعه سوئیسی نشان می دهد که یادگیری یک زبان جدید ساختارهای مغز را تغییر می دهد، بر قسمت هایی از مغز مسئول حافظه، فکر و آگاهی تأثیر می گذارد و می تواند شما را خلاق تر کند.

در دراز مدت نیز، دو زبانه بودن می تواند مغز را قوی و سالم نگه دارد و از مهارت های تمرکز و حافظه پشتیبانی کند. در سطح فردی، شخصیت را بهبود می بخشد و احساس خود ارزشی را افزایش می دهد. به عبارت ساده، یادگیری یک زبان خارجی باعث می شود مغز قوی تر و خلاق تر شود.

یادگیری زبان انگلیسی نه تنها مفید است، بلکه رضایت زیادی نیز می بخشد و پیشرفت باعث می شود احساس خوبی به شما دست دهد. آیا یادگیری زبان انگلیسی آسان است؟ با وجود هجی کردن لیست طولانی از افعال نامنظم، انگلیسی یکی از پرکاربرد ترین زبان های جهان است. این زبان اصلی علوم جهانی، تجارت و گردشگری است.

می توان گفت که تا سال دو هزار وبیست، حدود 2 میلیارد نفر از زبان انگلیسی استفاده خواهند کرد که در محیط های کاری و دانشگاهی خواهد بود. به دلیل محبوبیت آن، فقدان منابع یادگیری وجود نخواهد داشت، خواه بخواهید مهارت های خود را بصورت آنلاین یا آفلاین مطالعه و تمرین کنید.

اما چگونه سریع انگلیسی یاد بگیریم؟ کلاس با کیفیت زبان انگلیسی همچون دوره های زبان دایلو می توند تاثیر بالایی در یادگیری شما ایجاد کند و همچنین می توانید به روش اصولی به مطالعه و یادگیری بپردازید.

مطمئناً شما یک برنامه مطالعه شخصی تهیه خواهید کرد که نیازهای شما را کاملا برآورده سازد. فقط کافی است اولین درس خود را در کلاس یا به صورت آنلاین بیاموزید و سفر یادگیری خود را شروع نمایید.

لازم است که شما در طول دوره یادگیری خود دید روشنی داشته باشید. قبل از پاسخ دادن به سوال "چگونه می توانم زبان انگلیسی را یاد بگیرم؟"، دلیلی را پیدا کنید که چرا باید مهارت های زبانی خود را بهبود ببخشید. اینکه شما دید روشنی داشته باشید، به شما کمک می کند در طی فرایند یادگیری متمرکز و مداوم باشید.

بخش قابل توجهی از انگیزه برای ماندن در مسیر را برای شما ایجاد می کند، حتی اگر خودتان علاقه خود را برای یادگیری زبان انگلیسی از دست بدهید. فضایی را ایجاد کنید که در آن درس بخوانید نه به این دلیل که مجبور هستید بلکه به این دلیل که می خواهید و علاقه مند به آشنا شدن با این زبان هستید.

در مورد دلایلی که یادگیری این زبان برای شما بسیار مهم است  تامل کنید. آیا هدف خاصی دارید؟ مطمئن شوید که به اندازه کافی قابل توجه برای ایجاد انگیزه برای ادامه حرکت در طول سفر در یادگیری زبان است. هرچه بیشتر تمرکز داشته باشید، سریع تر و آسان تر پیشرفت خواهید کرد.

اهداف مشخصی را برای خود تعیین کنید. چه مدت طول می کشد شما زمان انگلیسی را بیاموزید؟

اول از همه، این به اهداف شما و یک برنامه مطالعه بستگی دارد. بعد از مشخص کردن چرا می خواهید به زبان انگلیسی مهارت پیدا کنید ، دقیقا چه چیزی را می خواهید برای دستیابی به دست بیاورید و زمان آن. تعیین اهداف واضح و مشخص، وضوح لازم در روند کار را به شما می دهد و به شما در تصمیم گیری صحیح کمک می کند. یک هدف بلند مدت و کوتاه مدت تعیین کنید و روی کار به سمت آنها متمرکز شوید.

در اینجا چند نمونه از اهداف اشاره می کنیم:

·       می خواهم یاد بگیرم که به صورت روان به زبان انگلیسی انگلیسی صحبت کنم.

·       می خواهم به دیدار دوستان خود بروم و به آن ها گفتگو کنم.

·       می خواهم در دانشگاه ها یا مراکز حرفه ای مشغول به مطالعه و کار شوم.

توجه کنید که اهداف مشخص شده محدودیت زمانی ندارند. بنابراین، اضافه کردن مهلت برای ارزیابی پیشرفت شما بسیار مهم است.

علاوه بر این، اهداف نامشخص اندازه گیری دقیقی از موفقیت ندارند. منظورت از "صحبت روان" چیست؟ برای ثبت نام در دانشگاه مورد نظر چه کاری باید انجام دهید؟ شاید لازم باشد امتحان TOEFL / IELTS را بگذرانید یا سطح C1 داشته باشید. میزان موفقیت خود را پیدا کنید و اهداف خود را تا آنجا که ممکن است شرح دهید.

بیایید ببینیم که اهداف خاص، قابل اندازه گیری، قابل دستیابی، مرتبط و با محدودیت زمانی چگونه است.

در طی 4 ماه، من می خواهم بتوانم با شرکای تجاری خود صحبت کنم و بدون استفاده از فرهنگ لغت به سرعت به آنها ایمیل بزنیم.

در طی 2 ماه ، من می توانم صحبت های کوچکی در مورد موضوعات مشترک همچون هواشناسی، گردشگری، ورزش و غیره با انگلیسی زبانان بومی انجام دهم.

بعد از گذشت 6 ماه یادگیری زبان انگلیسی، می خواهم در امتحان TOEFLامتیاز 95 کسب کنم تا بتوانم متقاضی شوم و در دانشگاه های شناخته شده پذیرفته شوم.

 

اهداف خود را بلندپروازانه جلوه دهید، اما در عین حال واقع بین باشید. اگر روزانه 8 ساعت کار می کنید، 5 ساعت در روز برای یادگیری زبان انگلیسی صرف نکنید. بر هم زدن هرگز به نتایج بالایی منجر نمی شود. در عوض، یک برنامه یادگیری متعادل را بیاندیشید و از کوچک شروع کنید.

اما مرتبا یاد بگیرید. در حقیقت، تمرین روزانه برای مهارت زبان شما مهم است. حتی اگر فقط 30 دقیقه برای آن وقت بگذارید، به جای یک ساعت، بهتر از هیچ چیز است.

آیا دوست دارید انگلیسی را با یک مدرس یاد بگیرید یا تحصیل در کلاس های گروهی را ترجیح می دهید؟ روش های مختلفی برای یادگیری یک زبان وجود دارد. فقط بدانید چه چیزی برای شما بهتر است، به اهداف خود متعهد بمانید و تمرین کردن زبان انگلیسی را هیچ وقت فراموش نکنید تا بتوانید این زبان را به خوبی بیاموزید.

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
          
شنبه 4 آبان 1398
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.

آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic